1. Czerwiec – miesiąc szczególnej modlitwy litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 2. Oktawa Bożego Ciała w Żarnowie do czwartku 15 czerwca. O 17.00 Msza Święta i procesja eucharystyczna wokół kościoła.
 3. Bóg zapłać za piękne przygotowanie uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa we wszystkich kościołach.
 4. W najbliższy piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, w sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Maryi. Msze Święte w Żarnowie o 17.00 i 18.00 (w sobotę).
 5. Dziękujemy kanonikowi proboszczowi Kazimierzowi Piaseckiemu, dziekanowi dekanatu Szczecin Dąbie za ofiarę pieniężną na budowę nowego domu parafialnego i za krzesła (sedilia) do prezbiterium w Żarnowie. Małgorzacie i Tomaszowi Jezierskim ze Szczecina za odnowienie sedilii i ich przywiezienie.
 1. Podziękowania rodzicom dzieci komunijnych z Żarnowa i Rzystnowa za 1400 zł na nową plebanię.
 2. Wyrażam wdzięczność Radzie Parafialnej za troskę w prowadzeniu budowy nowej plebanii.
 3. Bóg zapłać za modlitwy, ofiary, życzliwość, różne dary, dbałość o świątynie wewnątrz i na zewnątrz. Za dzisiejsze (druga niedziela miesiąca) ofiary na tacę przeznaczone na kontynuację budowy nowego domu parafialnego.
 4. Wychodząc z kościoła zachęcam do korzystania z kącika bibliotecznego.
 5. Proszę przyjąć prasę katolicką: „Idziemy”, „Opiekun”, ”Staś”, „Dobre Nowiny”, „Królowa Różańca Świętego”.
 6. Zapraszamy na pielgrzymkę do Ziemi Świętej od 22 do 29 kwietnia 2024 roku (wylot z Goleniowa). Koszt 5500 zł. Zapisy i szczegóły w parafii. Wstępna decyzja o wyjeździe do końca czerwca br.
 7. Prosimy o przynoszenie do kościoła środków czystości dla dorosłych i dzieci w ramach zbiórki organizowanej przez Caritas. Za tydzień zbiórka do puszki na kolonie dla dzieci organizowane przez Caritas.
 8. Niech Pan Bóg nam błogosławi na cały tydzień – pracy, nauki, przeżywania codzienności. Pozdrówcie wraz z darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!