1. W najbliższą środę – Popielec, początek Wielkiego Postu. Msze Święte z obrzędem posypania głów popiołem: Koniewo – 16.00, Żarnowo – 17.00, Rzystnowo – 18.15. Obowiązuje w tym dniu post ścisły – jakościowy (dania bezmięsne), ilościowy (jeden posiłek do syta, inne lekkie).
  2. Droga Krzyżowa w piątki: 16.00 – Koniewo, 17.00 – Żarnowo, 18.15 – Rzystnowo. Gorzkie Żale: Rzystnowo po Mszy Świętej niedzielnej, Żarnowo przed Mszą Święta niedzielną (10.10), w Koniewie po Mszy Świętej niedzielnej.
  3. Od 06 do 14 maja br. w naszej parafii Misje Święte (szczegóły w broszurze kolędowej).
  4. W roku Misji Świętych chcemy odnowić krzyże przydrożne i postawić nowy krzyż przy kościele parafialnym w Żarnowie.
  5. Na poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Turcji i Syrii zebraliśmy w całej parafii 530 zł.
  6. Bóg zapłać za modlitwy, różne dary, ofiary na kościół i budowę nowego domu parafialnego. Za ofiary na tacę w drugą niedzielę miesiąca (12.02.) przeznaczone na budowę nowej plebanii: Rzystnowo – 227 zł, Żarnowo – 1064,50 zł, Koniewo – 414 zł.
  7. Wychodząc z kościoła zachęcam do korzystania z kącika bibliotecznego.
  8. Proszę przy wyjściu z kościoła przyjąć od ministrantów prasę katolicką: „Niedziela „Idziemy”, ”Staś”, „Dobre Nowiny”.
  9. Niech Pan Bóg nam błogosławi na cały tydzień – pracy, ferii zimowych, przeżywania codzienności. Pozdrówcie wraz z darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!