1. Od 06 do 14 maja br. w naszej parafii Misje Święte (szczegóły w broszurze kolędowej).
  2. W roku Misji Świętych chcemy odnowić krzyże przydrożne i postawić nowy krzyż przy kościele parafialnym w Żarnowie.
  3. Pielgrzymka do Chorwacji i Medjugorie w dniach 09 – 17 czerwca tego roku (bliższe informacje w broszurze kolędowej). Decyzję o wyjeździe należy podjąć do 15 lutego.
  4. Bóg zapłać za modlitwy, różne dary, ofiary na kościół i budowę nowego domu parafialnego. Za dzisiejsze ofiary na tacę w drugą niedzielę miesiąca przeznaczone na budowę nowej plebanii.
  5. Wychodząc z kościoła zachęcam do korzystania z kącika bibliotecznego.
  6. Proszę przy wyjściu z kościoła przyjąć od ministrantów prasę katolicką: „Niedziela”, „Staś”, „Dobre Nowiny”.
  7. Niech Pan Bóg nam błogosławi na cały tydzień – pracy, ferii zimowych, przeżywania codzienności. Pozdrówcie wraz z darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!