1. Jeszcze raz Bóg zapłać za czas kolędy – wizyty duszpasterskiej: modlitwy, rozmowy, wszelkie ofiary, dary materialne.
  2. Dzisiaj rozpoczynamy/wznawiamy (i tak w każdą pierwszą niedzielę miesiąca) wspólnotowe adoracje Najświętszego Sakramentu.
  3. W tę niedzielę 5 lutego zmiana tajemnic różańca w Róży, która modli się o beatyfikację rodziców św. Jana Pawła II: Emilii i Karola Wojtyłów. W Żarnowie po Mszy Świętej spotkanie wszystkich członków różańcowych Matki Bożej Fatimskiej.
  4. Od 06 do 14 maja br. w naszej parafii Misje Święte (szczegóły w broszurze kolędowej).W roku Misji Świętych chcemy odnowić krzyże przydrożne i postawić nowy krzyż przy kościele parafialnym w Żarnowie.
  1. Pielgrzymka do Chorwacji i Medjugorie w dniach 09 – 17 czerwca tego roku (bliższe informacje w broszurze kolędowej). Decyzję o wyjeździe należy podjąć do 15 lutego.
  2. Bóg zapłać za modlitwy, różne dary, ofiary na kościół i budowę nowego domu parafialnego. Za ofiary na zakony klauzurowe z 2 lutego w wysokości 420 zł. Za tydzień taca na budowę nowej plebanii.
  3. Proszę przy wyjściu z kościoła przyjąć od ministrantów prasę katolicką: „Niedzielę”, „Staś”, „Dobre Nowiny”.
  4. Niech Pan Bóg nam błogosławi na cały tydzień – pracy, nauki, przeżywania codzienności. Pozdrówcie wraz z darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!