1. MISJE ŚWIĘTE W NASZEJ PARAFII od soboty 06 do niedzieli 14 maja br. Msze Święte z naukami misyjnymi w niedziele: Rzystnowo – 9.00, Żarnowo – 10.30, Koniewo – 12.00; w tygodniu codziennie: Koniewo – 16.30, Rzystnowo – 18.00, Żarnowo – 19.30. Witamy Misjonarzy Ojców Oblatów Maryi Niepokalanej: o. Krzysztofa Jezierskiego i o. Daniela Biedniaka.
  2. Nabożeństwa majowe: w kościele, przy krzyżach przydrożnych, w domach – módlmy się codziennie za nasze rodziny i Ojczyznę, wzywając wstawiennictwa św. Jana Pawła II i bł. Stefana Wyszyńskiego.
  3. Dziękujemy za odnowienie krzyża przydrożnego w Łące: renowacja krzyża, ławek, demontaż i montaż – Andrzej Podraza we współpracy z Mieczysławem Jagodzińskim. Michałem i Adamem Nowakiem; Burmistrzowi Andrzejowi Wyganowskiemu za ofiarowanie kostki brukowej; ułożenie kostki – Daniel Dobrogoszcz, Marek Woźniak z synem Igorem; prace ziemne sprzętem – Andrzej Gralla; transport żwiru – Tadeusz Chrząstowski; odnowienie figurki Matki Bożej – Justyna Karczewicz; fundator kapliczki Matki Bożej – Anonimowy; ufundowanie ogrodzenia wokół krzyża – Szymon Jarmuła; ufundowanie krawężników i cementu – Ewa i Arkadiusz Tomala; strojenie i prace porządkowe – Karolina i Mirosław Jarmuła, Arkadiusz Tomala, Czesława Peczko; pomoc finansowa – Krystyna i Andrzej Gralla, Krystyna Krzyżanowska, Paulina i Zdzisław Milkiewicz, Wanda Walczak, Grażyna Mida, Bożena Dering, Zofia Sobków, Janina Kuropatwa, Agnieszka Mikraszewicz, Danuta Sobies, Wanda Dering, Halina Kuropatwa, Katarzyna Szulczewska, Ewa Hajducka, Beata Krupa, Wiesława Faryś, Monika Jagodzińska, Piotr Soból, Justyna Andrzelechaj, Diana Nemś, Grażyna Wieczorek, Kamila Wikowska, Leszek Mierzchalski, Bogusia i Marcin Ślusarczyk, Bożena Alfut, Renata Dzięciołowska, Karolina i Mirosław Jarmuła (razem zebrano 750 złotych).
  4. Bóg zapłać za modlitwy, życzliwość, różne dary, dbałość o świątynie wewnątrz i na zewnątrz, ofiary na kościół i budowę nowego domu parafialnego.
  1. Firmie TEEK Tomasza Karczewicza i Wojciecha Bieńkowskiego dziękujemy bardzo za darmowe położenie instalacji elektrycznej w nowym domu parafialnym (plebanii). Wartość ofiary wynosi 11 tysięcy złotych.
  2. Wychodząc z kościoła zachęcam do korzystania z kącika bibliotecznego.
  3. Proszę przyjąć prasę katolicką: „Idziemy”, „Opiekun”, ”Staś”, „Dobre Nowiny”, „Królowa Różańca Świętego”.
  4. Niech Pan Bóg nam błogosławi na cały tydzień – przeżywania czasu Misji, pracy, nauki. Pozdrówcie wraz z darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!

„JESTEM MARYJO CAŁY TWÓJ I WSZYSTKO CO MOJE, TWOIM JEST, O JEZU MÓJ NAJMILSZY, PRZEZ MARYJĘ TWOJĄ NAJŚWIĘTSZĄ MATKĘ.” (św. Jan Paweł II)

„MATKO BOŻA, NIEPOKALNA MARYJO! TOBIE POŚWIĘCAM CIAŁO I DUSZĘ MOJĄ, WSZYSTKIE MODLITWY I PRACE, RADOŚCI I CIERPIENIA.” (bł. Kard. Stefan Wyszyński)