1. Dzisiaj niedziela – tzw. Pasyjna. Krzyże w kościołach zakryte fioletowym materiałem.
 2. Droga Krzyżowa w piątki: 16.00 – Koniewo, 17.00 – Żarnowo, 18.15 – Rzystnowo. Gorzkie Żale: Rzystnowo po Mszy Świętej niedzielnej, Żarnowo przed Mszą Święta niedzielną (10.15), w Koniewie po Mszy Świętej niedzielnej.
 3. 01 kwietnia w sobotę, przeddzień Niedzieli Palmowej, spowiedź przed Wielkanocą: Koniewo – 16.00, Żarnowo – 17.00, Rzystnowo – 18.15. Przybędzie do nas ksiądz gość. W godzinach przedpołudniowych odwiedziny chorych w domach.
 4. Od 06 do 14 maja br. w naszej parafii Misje Święte (szczegóły w broszurze kolędowej).
 1. Bóg zapłać za modlitwy, różne dary, dbałość o świątynie wewnątrz i na zewnątrz, ofiary na kościół i budowę nowego domu parafialnego. Za ofiary na Fundusz Życia – 110 zł.
 2. Dostępne są świece Caritas na stół wielkanocny.
 3. Zachęcam – poprzez zakup palm, ciasta i pierogów – do wsparcia rehabilitacji pana Mariusza z bliskiej rodziny pani Teresy zelatorki naszej Róży Żywego Różańca.
 4. Następna niedziela – Palmowa. Poświęcenie palm podczas każdej Mszy Świętej.
 5. W 18 rocznicę śmierci św. Jana Pawła II (niedziela 02 kwietnia) będą odbywać się w całej Polsce marsze papieskie. Mamy zaproszenie do Szczecina na godzinę 15.00 do kościoła NSPJ. Również łączmy się z tymi marszami poprzez media.
 6. Wychodząc z kościoła zachęcam do korzystania z kącika bibliotecznego.
 7. Proszę przyjąć prasę katolicką: „Idziemy”, ”Staś”, „Dobre Nowiny”, „Królowa Różańca Świętego”.
 8. Do bierzmowania – po zatwierdzeniu przygotowania – będzie można przystąpić w Goleniowie, parafia św. Jerzego, 28 kwietnia br.
 9. Niech Pan Bóg nam błogosławi na cały tydzień – pracy, nauki, przeżywania codzienności. Pozdrówcie wraz z darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!