PRZEŻYWAJĄC  ŚWIĘTA WIELKANOCNE ŻYCZĘ, ABY RADOŚĆ ZE ZMARTWYCHWSTANIA CHRYSTUSA BYŁA ŚWIATŁEM POKOJU SERCA, DOBRA ORAZ ŻYCZLIWOŚCI DAWANEJ I OTRZYMYWANEJ. ZWYCIĘZCA ŚMIERCI NIECH OŚWIECA BOSKIM BLASKIEM WSZYSTKIE WYZWANIA CODZIENNEGO ŻYCIA!

 

  1. Msze Święte w Wielkanoc: Niedziela Zmartwychwstania – Żarnowo o 6.00 (Rezurekcja) i 10.30, Koniewo o 8.00, Rzystnowo o 9.00. Poniedziałek Wielkanocny: 9.00 – Rzystnowo, 10.30 – Żarnowo, 12.00 – Koniewo.
  2. Od 06 do 14 maja br. w naszej parafii Misje Święte.
  3. Bóg zapłać za modlitwy, różne dary, dbałość o świątynie wewnątrz i na zewnątrz, ofiary na kościół i budowę nowego domu parafialnego. Taca tzw. budowlana za tydzień w Niedzielę Miłosierdzia Bożego (16 kwietnia).
  4. Wychodząc z kościoła zachęcam do korzystania z kącika bibliotecznego.
  5. Proszę przyjąć prasę katolicką: „Idziemy”, „Opiekun”, ”Staś”, „Dobre Nowiny”, „Królowa Różańca Świętego”.
  6. Do bierzmowania – po zatwierdzeniu przygotowania – będzie można przystąpić 28 kwietnia br. o 18.00 w Goleniowie, parafia św. Jerzego.
  7. Właśnie parafia św. Jerzego w Goleniowie zaprasza na pielgrzymkę samolotową do Fatimy, Lizbony i okolic od 11 do 20.09.2023 r. Zapisy do końca kwietnia br. Szczegóły na swjerzy.goleniow.pl
  8. Niech Pan Bóg nam (Parafianom i Gościom) błogosławi na cały tydzień – świętowania, pracy, nauki, przeżywania codzienności. Pozdrówcie wraz z darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!