1. Ojcowie Oblaci Maryi Niepokalanej Krzysztof Jezierski i Daniel Biedniak dziękują za ofiary z okazji Misji (na tacę i w kopertach), zakwaterowanie, wyżywienie, różne poczęstunki.
 2. Rodziny Młynarczuk i Sowińscy wdzięczni za przyjęty chrzest i inne sakramenty w kościele parafialnym w Żarnowie ufundowały nowy, piękny krzyż misyjny. Przy montażu pomagali Sławomir Mikraszewicz, Stanisław Łuczak, Krystian Węcławek, Krystyna Nizioł (z Połczyna Zdroju), Koło łowieckie „Dzik”.
 3. Nabożeństwa majowe: w kościele, przy krzyżach przydrożnych, w domach – módlmy się codziennie za nasze rodziny i Ojczyznę, wzywając wstawiennictwa św. Jana Pawła II i bł. Stefana Wyszyńskiego.
 4. Jutro w poniedziałek w Żarnowie o 17.00 comiesięczna Msza Święta za wstawiennictwem św. Rity i św. Jana Pawła II, poświęcenie róż z okazji liturgicznego wspomnienia św. Rity.
 5. Biały Tydzień w kościele parafialnym w Żarnowie od poniedziałku do piątku o 17.00.
 6. W najbliższy piątek o 18.00 w kościele filialnym w Koniewie odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych i spowiedź św. przed I Komunią Świętą.
 7. Uroczystość I Komunii Świętej w Koniewie 27 maja w sobotę o 12.00.
 8. Bóg zapłać za modlitwy, życzliwość, różne dary, dbałość o świątynie wewnątrz i na zewnątrz, ofiary na kościół i budowę nowego domu parafialnego.
 9. Wychodząc z kościoła zachęcam do korzystania z kącika bibliotecznego.
 10. Proszę przyjąć prasę katolicką: „Idziemy”, „Opiekun”, ”Staś”, „Dobre Nowiny”, „Królowa Różańca Świętego”.
 11. Zapraszamy na pielgrzymkę do Ziemi Świętej od 22 do 29 kwietnia 2024 roku. Koszt 5500 zł. Zapisy i szczegóły w parafii.
 12. W następną niedzielę 28 maja o 19.00 w kościele parafialnym w Żarnowie koncert muzyki sakralnej. Serdecznie zapraszamy.
 13. Niech Pan Bóg nam błogosławi na cały tydzień – pracy, nauki, przeżywania codzienności. Pozdrówcie wraz z darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!

„JESTEM MARYJO CAŁY TWÓJ I WSZYSTKO CO MOJE, TWOIM JEST, O JEZU MÓJ NAJMILSZY, PRZEZ MARYJĘ TWOJĄ NAJŚWIĘTSZĄ MATKĘ.” (św. Jan Paweł II)

„MATKO BOŻA, NIEPOKALNA MARYJO! TOBIE POŚWIĘCAM CIAŁO I DUSZĘ MOJĄ, WSZYSTKIE MODLITWY I PRACE, RADOŚCI I CIERPIENIA.” (bł. Kard. Stefan Wyszyński)