1. Dzisiaj niedziela – Palmowa. Poświęcenie palm podczas każdej Mszy Świętej. Zmiana tajemnic Róży, która modli się o beatyfikację rodziców św. Jana Pawła II: Emilię i Karola Wojtyłów.
  2. W 18 rocznicę śmierci św. Jana Pawła II (dzisiaj – niedziela 02 kwietnia) odbywają się w całej Polsce marsze papieskie. Mamy zaproszenie do Szczecina na godzinę 15.00 do kościoła NSPJ. Również łączmy się z tymi marszami poprzez media.
  3. Liturgia Wielkiego Czwartku, Piątku i Soboty: Koniewo – 16.30, Rzystnowo – 18.00, Żarnowo – 19.30.
  4. Droga Krzyżowa i Koronka do Miłosierdzia Bożego w Wielki Piątek o 15.00 (godzina śmierci Pana Jezusa) w kościele parafialnym w Żarnowie.
  5. Poświęcenie pokarmów wielkanocnych w Wielką Sobotę jak w latach poprzednich przy domach obok głównych dróg: 10.00 – Koniewo, 10.30 – Siniechowo (przy krzyżu wraz uroczystością poświęcenia świętej figury), 11.00 – Jarszewko, 11.30 – Miodowice, 12.00 – Rzystnowo, 12.30 – Łąka, 13.00 – Racimierz, 13.30 – Żarnowo, 14.00 – Żarnówko Kolonia i Żarnówko, 14.30 – Zielonczyn.
  6. Msze Święte w Wielkanoc: Niedziela Zmartwychwstania – Żarnowo o 6.00 (Rezurekcja) i 10.30, Koniewo o 8.00, Rzystnowo o 9.00. Poniedziałek Wielkanocny: 9.00 – Rzystnowo, 10.30 – Żarnowo, 12.00 – Koniewo.
  7. Od 06 do 14 maja br. w naszej parafii Misje Święte.
  8. Bóg zapłać za modlitwy, różne dary, dbałość o świątynie wewnątrz i na zewnątrz, ofiary na kościół i budowę nowego domu parafialnego. Taca tzw. budowlana tydzień po świętach w Niedzielę Miłosierdzia Bożego ( 16 kwietnia).
  9. Dostępne są świece Caritas na stół wielkanocny.
  10. Zachęcam – poprzez zakup palm, ciasta i pierogów – do wsparcia rehabilitacji pana Mariusza z bliskiej rodziny pani Teresy zelatorki naszej Róży Żywego Różańca.
  11. Wychodząc z kościoła zachęcam do korzystania z kącika bibliotecznego.
  12. Proszę przyjąć prasę katolicką: „Idziemy”, „Opiekun”, ”Staś”, „Dobre Nowiny”, „Królowa Różańca Świętego”.
  13. Do bierzmowania – po zatwierdzeniu przygotowania – będzie można przystąpić 28 kwietnia br. o 18.00 w Goleniowie, parafia św. Jerzego.
  14. Właśnie parafia św. Jerzego w Goleniowie zaprasza na pielgrzymkę samolotową do Fatimy, Lizbony i okolic od 11 do 20.09.2023 r. Zapisy do końca kwietnia br. Szczegóły na swjerzy.goleniow.pl
  15. Dziękujemy ks. Henrykowi Dudzikowi z Przybiernowa za wczorajszą posługę w konfesjonale.
  16. Niech Pan Bóg nam błogosławi na cały tydzień – pracy, nauki, przeżywania codzienności, przygotowania do świąt. Pozdrówcie wraz z darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!