1. Dzisiaj niedziela Miłosierdzia Bożego. Każdy wierny może uzyskać odpust zupełny spełniając następujące warunki: wyrzekając się całkowicie jakiegokolwiek grzechu, wzbudzając zamiar wypełnienia trzech zwykłych warunków [spowiedź sakramentalna, komunia eucharystyczna, modlitwa w intencjach papieskich] – gdy tylko będzie to możliwe, odmawiając przed świętym wizerunkiem naszego Pana Jezusa Miłosiernego modlitwę „Ojcze nasz” i „Credo”, dodając pobożne wezwanie do Pana Jezusa Miłosiernego (np. „Jezu Miłosierny, ufam Tobie”).

www.faustyna.pl/zmbm/odpust-zupelny-na-swieto-milosierdzia/. http://www.milosierdzie-boze.info/a78-Obraz_Jezusa_Milosiernego.html.

  1. W najbliższy piątek o 17.00 w kościele parafialnym w Żarnowie spotkanie formacyjno – organizacyjne dla rodziców dzieci komunijnych młodzieży do bierzmowania. W Koniewie w następną niedzielę po Mszy Świętej.
  2. Comiesięczna Msza Święta za wstawiennictwem św. Rity i św. Jana Pawła II w sobotę o 17.00 w Żarnowie.
  3. Od 06 do 14 maja br. w naszej parafii Misje Święte.
  4. Bóg zapłać za modlitwy, życzliwość, różne dary, dbałość o świątynie wewnątrz i na zewnątrz, ofiary na kościół i budowę nowego domu parafialnego. Za dzisiejszą „tacę budowlaną”.
  5. Bóg zapłać Barbarze i Krzysztofowi Śliwom z Koniewa za odnowienie chorągwi z kościoła parafialnego. Firmie krawieckiej Igiełka Małgorzaty Janickiej z domu Kwintal za uszycie nowej alby i dwóch komży.
  6. Wychodząc z kościoła zachęcam do korzystania z kącika bibliotecznego.
  7. Proszę przyjąć prasę katolicką: „Idziemy”, „Opiekun”, ”Staś”, „Dobre Nowiny”, „Królowa Różańca Świętego”.
  8. Do bierzmowania – po zatwierdzeniu przygotowania – będzie można przystąpić 28 kwietnia br. o 18.00 w Goleniowie, parafia św. Jerzego.
  9. Właśnie parafia św. Jerzego w Goleniowie zaprasza na pielgrzymkę samolotową do Fatimy, Lizbony i okolic od 11 do 20.09.2023 r. Zapisy do końca kwietnia br. Szczegóły na swjerzy.goleniow.pl
  10. Niech Pan Bóg nam (Parafianom i Gościom) błogosławi na cały tydzień – świętowania, pracy, nauki, przeżywania codzienności. Pozdrówcie wraz z darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!