1. Dzisiaj w niedzielę 26 listopada o 12.00 w Żarnowie odpust parafialny ku czci Chrystusa Króla. Podczas uroczystej Mszy Świętej – wprowadzenie do kościoła relikwii św. Jana Pawła II. Uroczystościom przewodniczy ks. kanonik Wacław Nowak, proboszcz i dziekan dekanatu Goleniowskiego, na ten dzień delegat ks. abpa Andrzeja Dzięgi. W koncelebrze ks. Modest Markiewicz. Po kościele poczęstunek i możliwość „zwiedzania” budowy nowego domu parafialnego (tzw. plebanii).
  2. W tym dniu najważniejsza jest możliwość uzyskania odpustu zupełnego dla siebie lub zmarłej osoby (darowanie kar za grzechy usprawiedliwione w spowiedzi św.) pod warunkami: stan łaski uświęcającej, przyjęcie Komunii św., brak stałego przywiązania do jakiegoś grzechu, modlitwa w intencjach, w których modli się Ojciec Święty Franciszek.
  3. Nabożeństwa wypominkowe za zmarłych: w Rzystnowie – środa o 17.00, w Koniewie – czwartek o 17.00.
  4. Najbliższy piątek i sobota są pierwszymi miesiąca. Msze Święte z możliwością przyjęcia Komunii św. wynagradzającej: Koniewo – 16.00, Żarnowo – 17.00 (po Mszy Świętej spotkanie formacyjne dla członków Róż Żywego Różańca), 18.15 – Rzystnowo.
  5. W sobotę odwiedziny chorych w domach z posługą sakramentalną.
  6. W następną niedzielę rozpoczyna się Adwent. Jest to również pierwsza niedziela miesiąca: adoracja Najświętszego Sakramentu, zmiana tajemnic w Róży, która modli się o beatyfikację rodziców św. Jana Pawła II: Emilii i Karola Wojtyłów.
  7. Bóg zapłać za dbałość o świątynie wewnątrz i na zewnątrz. Ofiary na kościół i budowę nowego domu parafialnego.
  8. Zachęcamy do kącika bibliotecznego i prasy katolickiej.
  9. Dziękuję za wszelkie dobro, ofiary przy okazji wypominek.
  10. Prosimy o zdjęcia z opisem z różnych wydarzeń w kościołach naszej parafii po wojnie. Do skopiowania i oddania. Będą one przydatne na obchody 70 rocznicy powstania naszej parafii i do remontu świątyń.
  11. Niech Pan Bóg nam błogosławi na cały tydzień. Pozdrówcie wraz z darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!