1. Bóg zapłać za ten czas kolędy – wizyty duszpasterskiej: modlitwy, rozmowy, wszelkie ofiary, dary materialne.
 2. W czwartek 2 lutego święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Msze Święte z poświęceniem gromnic: Koniewo – 16.00, Żarnowo – 17, Rzystnowo – 18.15. Ofiary na tacę przeznaczone zakonom klauzurowym.
 3. Najbliższy czwartek, piątek i sobota są pierwszymi miesiąca.
 4. W niedzielę 5 lutego zmiana tajemnic różańca w Róży, która modli się o beatyfikację rodziców św. Jana Pawła II: Emilii i Karola Wojtyłów. W tę niedzielę w Żarnowie po Mszy Świętej spotkanie wszystkich członków różańcowych Matki Bożej Fatimskiej.
 5. Także w piątek 3 lutego wspomnienie świętego Błażeja, patrona od chorób gardła. Błogosławieństwo specjalnymi świecami – błażejkami w kościele parafialnym o 17.00.
 6. Odwiedziny chorych w sobotę w godzinach przedpołudniowych.
 7. Od przyszłej niedzieli, w każdą pierwszą miesiąca, zaczniemy praktykować wspólnotowe adoracje Najświętszego Sakramentu.
 8. Od 06 do 14 maja br. w naszej parafii Misje Święte (szczegóły w broszurze kolędowej).
 9. W roku Misji Świętych chcemy odnowić krzyże przydrożne i postawić nowy krzyż przy kościele parafialnym w Żarnowie.
 10. Pielgrzymka do Chorwacji i Medjugorie w dniach 09 – 17 czerwca tego roku (bliższe informacje w broszurze kolędowej). Decyzję o wyjeździe należy podjąć do 15 lutego.
 11. Bóg zapłać za modlitwy, różne dary, ofiary na kościół i budowę nowego domu parafialnego.
 12. Proszę przy wyjściu z kościoła przyjąć od ministrantów prasę katolicką: „Niedzielę”, „Staś”, „Dobre Nowiny”.
 13. Niech Pan Bóg nam błogosławi na cały tydzień – pracy, nauki, przeżywania codzienności. Pozdrówcie wraz z darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!