1. Dzisiaj IV niedziela Adwentu i Wigilia Narodzenia Pańskiego. Msze Święte: Rzystnowo – 9.00 i 22.30 (pasterka); Żarnowo – 10.30 i 24.00 (pasterka); Koniewo – 12.00 i 21.00 (pasterka). Podczas Mszy Świętych przed południem okazja do spowiedzi.
  2. W I i II dzień świąt Bożego Narodzenia Msze Święte jak w każdą niedzielę: Rzystnowo – 9.00; Żarnowo – 10.30; Koniewo – 12.00.
  3. Można jeszcze przyjąć poświęcone opłatki. Nabyć świece „Caritas”. Zachęcam do pobrania Obrzędu Wieczerzy Wigilijnej w formie papierowej przy wyjściu z kościoła i ze strony internetowej parafii
  4. Za tydzień w niedzielę (ostatni dzień roku) święto Świętej Rodziny (Jezusa, Maryi i Józefa). Podczas Mszy Świętych – odnowienie przyrzeczeń małżeńskich i błogosławieństwo małżonków.
  5. Zachęcamy do kącika bibliotecznego, prasy katolickiej, kalendarzy i kartek Bożonarodzeniowych.
  6. Nowy Rok w następny poniedziałek. Msze Święte wg porządku niedzielnego: 9.00 – Rzystnowo, 10.30 – Żarnowo, 12.00 – Koniewo.
  7. Niech Pan Bóg nam błogosławi. Pozdrówcie wraz z darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów. Do zobaczenia na Pasterce. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!