1. Od 06 do 14 maja br. w naszej parafii Misje Święte. W tygodniu: Koniewo – 16.30, Rzystnowo – 18.00, Żarnowo – 19.30.
  2. Bóg zapłać za modlitwy, życzliwość, różne dary, dbałość o świątynie wewnątrz i na zewnątrz, ofiary na kościół i budowę nowego domu parafialnego. Za ofiary na „tacę budowlaną” w poprzednią niedzielę: Rzystnowo – 202,50 zł, Żarnowo – 1633,13 zł, Koniewo – 727,00 zł. W maju nie będzie „tacy budowlanej”.
  1. Bóg zapłać Andrzejowi Łuszczkowi, Danielowi Łysiakowi, Waldemarowi Zajęckiemu, Michałowi Łuszczkowi z Rzystnowa za odnowienie bram ogrodzenia w Żarnowie. Panu kościelnemu Andrzejowi Małańczakowi za odnowienie wiecznej lampki i złożenie feretronu. Panu Romanowi Marusiakowi za naprawienie stojaka na krzyż ołtarzowy.
  2. Wychodząc z kościoła zachęcam do korzystania z kącika bibliotecznego.
  3. Proszę przyjąć prasę katolicką: „Idziemy”, „Opiekun”, ”Staś”, „Dobre Nowiny”, „Królowa Różańca Świętego”.
  4. Dziękuję za wykupienie cegiełek na budowę nowego kościoła w polskiej parafii w Grodnie na Białorusi.
  5. Niech Pan Bóg nam błogosławi na cały tydzień – pracy, nauki, przeżywania codzienności. Pozdrówcie wraz z darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!