1. Dzisiaj Niedziela Radości (GAUDETE). Zewnętrznie charakteryzuje się kolorem różowym: ornat, trzecia świeca we wieńcu adwentowym. Także dzisiaj 87 urodziny obchodzi papież Franciszek.
  2. Msze Święte Roratnie (jako podziękowanie Maryi za urodzenie Zbawiciela) w tym tygodniu: Koniewo – czwartek o 17.00; Rzystnowo – czwartek o 18.15; Żarnowo – piątek i  sobota o 17.00. W tym czasie zapraszamy do spowiedzi przedświątecznej.
  3. W piątek 22 grudnia o 17.00 w kościele parafialnym w Żarnowie comiesięczna Msza Święta za wstawiennictwem św. Rity i św. Jana Pawła II (modlitwy i oddanie czci przez ucałowanie, dotknięcie relikwii świętego).
  4. Za tydzień IV niedziela Adwentu i Wigilia Narodzenia Pańskiego. Msze Święte: Rzystnowo – 9.00 i 22.30 (pasterka); Żarnowo – 10.30 i 24.00 (pasterka); Koniewo – 12.00 i 21.00 (pasterka). Podczas Mszy Świętych przed południem okazja do spowiedzi.
  5. W I i II dzień świąt Bożego Narodzenia Msze Święte jak w każdą niedzielę: Rzystnowo – 9.00; Żarnowo – 10.30; Koniewo – 12.00.
  6. Można przyjąć poświęcone opłatki. Nabyć świece „Caritas”.
  7. Bóg zapłać za dbałość o świątynie wewnątrz i na zewnątrz. Ofiary na kościół i budowę nowego domu parafialnego. Za ofiary na tacę budowlaną w tamtą niedzielę: Rzystnowo – 269 zł; Żarnowo – 1576,10 zł; Koniewo – 657 zł. Na pomoc materialną Kościołowi na Wschodzie w całej parafii zebraliśmy 310 zł.   https://wschod.misje.pl/.
  1. Zachęcamy do kącika bibliotecznego, prasy katolickiej, kalendarzy i kartek Bożonarodzeniowych.
  2. Niech Pan Bóg nam błogosławi na cały tydzień w przygotowaniach duchowych i materialnych do uroczystości Bożego Narodzenia. Pozdrówcie wraz z darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!