1. Dzisiaj XXIV Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Przy wyjściu z kościoła możemy złożyć ofiarę do puszki.   https://wschod.misje.pl/.
  2. Msze Święte Roratnie (jako podziękowanie Maryi za urodzenie Zbawiciela) w tym tygodniu: Koniewo – środa o 17.00; Rzystnowo – czwartek o 17.00; Żarnowo – piątek i sobota o 17.00.
  3. Czwarty miesiąc „Nowenny Odnowy Wiary” przed jubileuszem 900 lecia misji św. Ottona – 14 grudnia w czwartek. Zapraszamy do Rzystnowa o 17.00.
  4. Można przyjąć poświęcone opłatki. Nabyć świece „Caritas”.
  5. Bóg zapłać za dbałość o świątynie wewnątrz i na zewnątrz. Ofiary na kościół i budowę nowego domu parafialnego. Za dzisiejsze ofiary na tacę budowlaną. Za wypełnione Torby Miłosierdzia przekazane ubogim.
  6. Zachęcamy do kącika bibliotecznego, prasy katolickiej, kalendarzy i kartek Bożonarodzeniowych.
  7. Prosimy o zdjęcia z opisem z różnych wydarzeń w kościołach naszej parafii po wojnie. Do skopiowania i oddania. Będą one przydatne na obchody 70 rocznicy powstania naszej parafii i do remontu świątyń.
  8. Niech Pan Bóg nam błogosławi na cały tydzień. Pozdrówcie wraz z darem modlitwy             chorych w domach i szpitalach. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!