1. Jutro rozpoczynamy nabożeństwa majowe: w kościele, przy krzyżach przydrożnych, w domach – módlmy się codziennie za nasze rodziny i Ojczyznę, wzywając wstawiennictwa św. Jana Pawła II.
  2. 1 maja o 18.00 w Łące poświęcenie odnowionego krzyża i wspólnotowy śpiew litanii loretańskiej do NMP.
  3. Uroczystość NMP Królowej Polski w środę 3 maja. Msze Święte jak w każdą niedzielę: 9.00 – Rzystnowo, 10.30 – Żarnowo, 12.00 – Koniewo.
  4. Od soboty 06 (Koniewo – 16.30, Rzystnowo – 18.00, Żarnowo – 19.30) do niedzieli 14 maja br. w naszej parafii Misje Święte.
  5. Odwiedziny chorych w domach z posługą sakramentalną w sobotę w godzinach przedpołudniowych.
  6. Bóg zapłać za modlitwy, życzliwość, różne dary, dbałość o świątynie wewnątrz i na zewnątrz, ofiary na kościół i budowę nowego domu parafialnego.
  1. Firmie TEEK Tomasza Karczewicza i Wojciecha Bieńkowskiego dziękujemy bardzo za darmowe położenie instalacji elektrycznej w nowym domu parafialnym (plebanii). Wartość ofiary wynosi 11 tysięcy złotych.
  2. Wychodząc z kościoła zachęcam do korzystania z kącika bibliotecznego.
  3. Proszę przyjąć prasę katolicką: „Idziemy”, „Opiekun”, ”Staś”, „Dobre Nowiny”, „Królowa Różańca Świętego”.
  4. Gdyby ktoś chciał wesprzeć dzieło organizacji naszych Misji Parafialnych może złożyć ofiarę do specjalnej koperty dostępnej przy wyjściu z kościoła.
  5. Niech Pan Bóg nam błogosławi na cały tydzień – pracy, nauki, przeżywania codzienności. Pozdrówcie wraz z darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!

„JESTEM MARYJO CAŁY TWÓJ I WSZYSTKO CO MOJE, TWOIM JEST, O JEZU MÓJ NAJMILSZY, PRZEZ MARYJĘ TWOJĄ NAJŚWIĘTSZĄ MATKĘ.” (św. Jan Paweł II)

„MATKO BOŻA, NIEPOKALNA MARYJO! TOBIE POŚWIĘCAM CIAŁO I DUSZĘ MOJĄ, WSZYSTKIE MODLITWY I PRACE, RADOŚCI I CIERPIENIA.” (bł. Kard. Stefan Wyszyński)