1. Dzisiaj Niedziela Laetare – Radości.
  2. Droga Krzyżowa w piątki: 16.00 – Koniewo, 17.00 – Żarnowo, 18.15 – Rzystnowo. Gorzkie Żale: Rzystnowo po Mszy Świętej niedzielnej, Żarnowo przed Mszą Święta niedzielną (10.15), w Koniewie po Mszy Świętej niedzielnej.
  3. Spowiedź przed Wielkanocą w sobotę 01 kwietnia w przeddzień Niedzieli Palmowej: Koniewo – 16.00, Żarnowo – 17.00, Rzystnowo – 18.15.
  4. Od 06 do 14 maja br. w naszej parafii Misje Święte (szczegóły w broszurze kolędowej).
  5. Wielkie podziękowanie wiernym z Rzystnowa za odnowienie 2 krzyży w Żarnówku i 1 w Żarnowie. Za przewiezienie do renowacji bram ogrodzenia kościoła parafialnego w Żarnowie. Panom: Andrzejowi Łuszczkowi, Michałowi Łuszczkowi, Piotrowi Kozłowskiemu, Andrzejowi Wiśniewskiemu, Danielowi Łysiakowi.
  6. Bóg zapłać za modlitwy, różne dary, ofiary na kościół i budowę nowego domu parafialnego. Za ofiary na tacę budowlaną: Rzystnowo – 152 zł, Żarnowo – 1177 zł, Koniewo – 634,50 zł. Do puszki na potrzeby Dzieła Pomocy Misjom zebraliśmy 320 zł.
  7. Dostępne są świece Caritas na stół wielkanocny.
  8. W piątek w Żarnowie o 17.00 comiesięczna Msza Święta za wstawiennictwem Św. Rity i św. Jana Pawła II.
  9. 25 marca w sobotę uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Narodowy Dzień Życia ( ofiary na tacę będą przeznaczone na Fundusz Życia.
  10. Następna niedziela – tzw. Pasyjna. Zakrywamy krzyże w kościołach fioletowym materiałem.
  11. Wychodząc z kościoła zachęcam do korzystania z kącika bibliotecznego. Proszę przyjąć prasę katolicką: „Idziemy”, ”Staś”, „Dobre Nowiny”, „Królowa Różańca Świętego”.
  12. Niech Pan Bóg nam błogosławi na cały tydzień – pracy, nauki, przeżywania codzienności. Pozdrówcie wraz z darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!