1. Dziękujemy ks. arcybiskupowi Andrzejowi Dziędze za pobyt wśród nas w czasie wizytacji: odprawione Msze Święte ze słowem Bożym
    i błogosławieństwo.
  2. Wam Parafianom za udział i zaangażowanie.
  3. W najbliższą środę ? Popielec. Msze Święte z obrzędem posypania głów popiołem: 16.00 ? Koniewo, 17.00 Żarnowo, 18.15 ? Rzystnowo.
  4. Czwartek, piątek i sobota są pierwszym miesiąca. W piątek Droga Krzyżowa z możliwością przyjęcia komunii św. wynagradzającej: Koniewo ? 16.00, 17.00 – Żarnowo, 18.15 ? Rzystnowo. W sobotę w godzinach przedpołudniowych odwiedziny chorych w domach.
  5. Od następnej niedzieli Gorzkie Żale: W Rzystnowie i Koniewie po Mszy Świętej, W Żarnowie przed Mszą Świętą.
  6. W przyszła niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca Róży, która modli się o beatyfikację rodziców św. Jana Pawła II, Emilii i Karola Wojtyłów.
  7. Zachęcam do przyjęcia za dobrowolną ofiarę i czytania prasy religijnej i kościoła.
  8. Bóg zapłać za życzliwość, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów. Za ofiary na budowę nowego domu parafialnego.
  9. Błogosławionego tygodnia ? pozdrówcie chorych w domach i szpitalach. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia niech Pan Bóg darzy! Do zobaczenia! Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!