1. Dzisiaj zmiana tajemnic róży żywego różańca, który modli się za beatyfikację rodziców św. Jana Pawła II, Emilię i Karola Wojtyłów.
  2. Zakończyliśmy tzw. kolędę ? wizytę duszpasterską. Niech Pan błogosławi Waszym domom, mieszkaniom, rodzinom. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  3. Zachęcam do przyjęcia za dobrowolną ofiarę i czytania prasy religijnej i czasopism oraz książek, które są wyłożone na stoliku przy wyjściu z kościoła.
  4. Bóg zapłać za życzliwość, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów. Za ofiary na budowę nowego domu parafialnego. Następna niedziela tzw. Druga miesiąca ? ofiary na tacę przeznaczone na budowę nowej plebanii.
  5. Błogosławionego tygodnia ? pozdrówcie chorych w domach i szpitalach. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia niech Pan Bóg darzy! Do zobaczenia! Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!