1. Dzisiaj niedziela pasyjna, pierwsza miesiąca. Zmiana tajemnic róży, która modli się o beatyfikację rodziców św. Jana Pawła II: Emilii i Karola Wojtyłów.
  2. Piotr Szyrszeń z Międzywodzia, salwatorianin dziękuje za wspólny czas rekolekcji: modlitwę, ofiary, codzienne poczęstunki.
  3. Gorzkie Żale w niedzielę: w Rzystnowie i Koniewie po Mszy Świętej, w Żarnowie przed Mszą Świętą.
  4. W piątek Droga Krzyżowa: Koniewo ? 16.00, 17.00 – Żarnowo, 18.15 ? Rzystnowo.
  5. Zachęcam do nabywania świec Caritasu.
  6. Następna niedziela to Palmowa, na każdej Mszy Świętej poświęcenie palm.
  7. Zachęcam do przyjęcia przy wyjściu z kościoła prasy katolickiej.
  8. Bóg zapłać za życzliwość, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów. Za ofiary na budowę nowego domu parafialnego. Za tydzień taca budowlana.
  9. Błogosławionego tygodnia ? pozdrówcie chorych w domach i szpitalach. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia niech Pan Bóg darzy! Do zobaczenia! Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!