1. Dzisiaj, w pierwszą niedzielę miesiąca, zmiana tajemnic róży, która modli się o beatyfikację rodziców św. Jana Pawła II: Emilię i Karola Wojtyłów.
  2. W czerwcu zachęcam do odmawiania litanii do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  3. Po następnej niedzieli Trójcy Świętej przypada Boże Ciało. W każdym procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy. Jest to jednocześnie rocznica Pierwszej Komunii Świętej. Dzieci rocznicowe wraz z najbliższymi przystępują do spowiedzi w środę przed Bożym Ciałem
  4. Dziewczynki komunijne i rocznicowe oraz inne chętne zapraszam do sypania kwiatków.
  5. Proszę przy wyjściu z kościoła przyjąć od ministrantów prasę katolicką: ?Niedzielę?, ?Staś?, ?Dobre Nowiny?.
  6. Bóg zapłać za życzliwość, różne dary, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów, budowę nowego domu parafialnego (następna niedziela druga miesiąca ? tradycyjnie ofiary na tacę są przeznaczone na budowę nowej plebanii) i funkcjonowanie całej parafii.
  7. Niech nam Pan błogosławi na cały tydzień. Pozdrówcie wraz darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!