1. Nasza młodzież przystąpi do sakramentu bierzmowania w najbliższą środę w kościele św. Jerzego w Goleniowie o 16.00.
  1. Czwartek, piątek i sobota są pierwszymi miesiąca. Msze Święte w kościele parafialnym o 17.00.
  1. W sobotę w godzinach przedpołudniowych odwiedziny chorych w domach.
  1. W następną niedzielę, pierwszą miesiąca, zmiana tajemnic róży, która modli się o beatyfikację rodziców św. Jana Pawła II: Emilię i Karola Wojtyłów.

6. Proszę przy wyjściu z kościoła przyjąć od ministrantów prasę katolicką: ?Niedzielę?, ?Staś?, ?Dobre Nowiny?.

7. Bóg zapłać za życzliwość, różne dary, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów, budowę nowego domu parafialnego i                                       funkcjonowanie całej parafii.

8. Niech nam Pan błogosławi na cały tydzień. Pozdrówcie wraz darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Viva Cristo Rey! Niech                 żyje Chrystus Król!