1. Dzisiaj niedziela Chrztu Pańskiego. Odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych.

1. Kolęda ? wizyta duszpasterska, dla chętnych. W dzisiejszą niedzielę w Koniewie po Mszy Świętej, w środę (12.01) od 15.00 ? Siniechowo, czwartek od 15.00 ? Miodowice i Machowiec, Jarszewko od 15 w piątek, w sobotę (15.01) od 10.00 ? Łąka, cał al. Staropolska, w niedzielę (16.01) ? bloki stare i średnie.

1. Zachęcam do nabywania za dobrowolną ofiarę i czytania prasy religijnej i czasopism oraz książek, które są wyłożone na stoliku przy wyjściu z kościoła.

1. Bóg zapłać za życzenia i prezenty z okazji urodzin, życzliwość, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów. Za dzisiejsze (druga taca miesiąca) ofiary na budowę nowego domu parafialnego.

1. Błogosławionego tygodnia ? pozdrówcie chorych w domach i szpitalach. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia niech Pan Bóg darzy! Do zobaczenia! Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!