1. Zakończyliśmy tzw. kolędę ? wizytę duszpasterską. Niech Pan błogosławi Waszym domom, mieszkaniom, rodzinom. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  2. W środę święto Ofiarowania Pańskiego, Matki Bożej Gromnicznej. Msze Święte z poświęceniem gromnic: 17.00 ? Żarnowo, 18.15 ? Rzystnowo, 19.15 ? Koniewo.
  3. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Msze Święte z komunią św. wynagradzającą w Żarnowie o 17.00.
  4. W sobotę w godzinach przedpołudniowych odwiedziny chorych w domach.
  5. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic róży żywego różańca, który modli się za beatyfikację rodziców św. Jana Pawła II, Emilię i Karola Wojtyłów.
  6. Zachęcam do przyjęcia za dobrowolną ofiarę i czytania prasy religijnej i czasopism oraz książek, które są wyłożone na stoliku przy wyjściu z kościoła.
  7. Bóg zapłać za życzliwość, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów. Za ofiary na budowę nowego domu parafialnego.
  8. Błogosławionego tygodnia ? pozdrówcie chorych w domach i szpitalach. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia niech Pan Bóg darzy! Do zobaczenia! Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!