1. Od dzisiejszej niedzieli (Laetare – Radości) rozpoczynamy nasze rekolekcje wielkopostne. Serdecznie zapraszamy: Żarnowo ? poniedziałek i wtorek o 17.00; Rzystnowo we wtorek o 18.15 i w środę o 17.00; Koniewo w poniedziałek o 18.15 i w środę o 18.15. Rekolekcje prowadzi ks. Piotr Szyrszeń z Międzywodzia, salwatorianin.
  2. Gorzkie Żale w niedzielę: w Rzystnowie i Koniewie po Mszy Świętej, w Żarnowie przed Mszą Świętą.
  3. W piątek Droga Krzyżowa z możliwością przyjęcia komunii św. wynagradzającej pierwszopiątkowej: Koniewo ? 16.00, 17.00 – Żarnowo, 18.15 ? Rzystnowo.
  4. W sobotę w godzinach przedpołudniowych odwiedziny chorych w domach.
  5. Następna niedziela tzw. Pasyjna, zasłaniamy krzyże w kościołach fioletowym materiałem.
  6. Zachęcam do przyjęcia przy wyjściu z kościoła prasy katolickiej.
  7. Bóg zapłać za życzliwość, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów. Za ofiary na budowę nowego domu parafialnego. Bóg zapłać!
  8. Błogosławionego tygodnia ? pozdrówcie chorych w domach i szpitalach. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia niech Pan Bóg darzy! Do zobaczenia! Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!