1. Kolęda ? wizyta duszpasterska, dla chętnych. W dzisiejszą niedzielę (23.01.) od 14.00 ? Żarnowo, ul Studencka po drugiej stronie sklepów, środa (26.01.) od 15.00 ? Żarnowo, Studencka po stronie sklepów, 27.01. (czwartek) od 15.00 ? Racimierz, ul Leśnia i po stronie szkoły 21.01. (piątek) od 15.00 ? ul. Łąkowa i po drugie stronie szkoły; sobota (29.01.) od 10.00 ? Żarnówko i Zielonczyn.

1. Zachęcam do nabywania za dobrowolną ofiarę i czytania prasy religijnej i czasopism oraz książek, które są wyłożone na stoliku przy wyjściu z kościoła.

1. Bóg zapłać za życzliwość, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów. Za ofiary na budowę nowego domu parafialnego. Za ofiary kolędowe.

1. Błogosławionego tygodnia ? pozdrówcie chorych w domach i szpitalach. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia niech Pan Bóg darzy! Do zobaczenia! Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!