1. Niedziela Miłosierdzia Bożego otwiera Tydzień Miłosierdzia. To zaproszenie Jezusa Zmartwychwstałego do miłosierdzia ? przebaczenia, miłości i braterskiej solidarności wobec tych wszystkich, z którymi żyjemy na co dzień. https://www.faustyna.pl/zmbm/odpust-zupelny-na-swieto-milosierdzia/

 

  1. Dziś święto patronalne kościelnej organizacji charytatywnej Caritas. Przy wyjściu z kościoła zbieramy ofiary do puszki na różne potrzeby działalności Caritas.

 

  1. Proszę przy wyjściu z kościoła przyjąć od ministrantów prasę katolicką: ?Niedzielę? i inne.

 

  1. W najbliższy czwartek w kościele parafialnym o 17.00 spotkanie dzieci przed I Komunią Świętą i młodzieży przed Bierzmowaniem wraz z rodzicami. Przynosimy ze sobą sprawdziany praktyk religijnych.

 

  1. Bóg zapłać za życzliwość, różne dary, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów, budowę nowego domu parafialnego i funkcjonowanie całej parafii.

 

  1. Niech nam Pan błogosławi na cały tydzień. Nasze życie i wszystkie sprawy codzienne zawierzajmy naszym patronom: Chrystusowi Królowi Wszechświata, Matce Bożej Częstochowskiej i św. Stanisławowi Kostce. Pozdrówcie wraz darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!