1. W najbliższy czwartek (06.011.) uroczystość Objawienia Pańskiego ? Trzech Króli. Msze Święte z poświęceniem kredy według porządku niedzielnego: 9.00 ? Rzystnowo, 10.30 ? Żarnowo, w Koniewie o 12.00.

2. Odwiedziny chorych wyjątkowo w pierwszy piątek miesiąca 07.01. stycznia.

1. Kolęda ? wizyta duszpasterska, dla chętnych. W sobotę od 10.00 w Rzystnowie, w niedzielę w Koniewie po Mszy Świętej, po niedzieli w środę (12.01) ? Siniechowo, czwartek – Miodowice i Machowiec, Jarszewko w piątek.

1. Zachęcam do nabywania za dobrowolną ofiarę i czytania prasy religijnej i czasopism oraz książek, które są wyłożone na stoliku przy wyjściu z kościoła.

1. Następna niedziela ? Chrzest Pański. Odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych

1. Bóg zapłać za prezenty na święta, życzliwość, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów.

1. Miłego czasu bożonarodzeniowego ? pozdrówcie chorych w domach i szpitalach. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia niech Pan Bóg darzy! Do zobaczenia! Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!