1. W najbliższą środę ? spotkanie z dziećmi i młodzieżą oraz rodziców przygotowującym się do sakramentów pierwszej spowiedzi i komunii, także bierzmowania w kościele parafialnym w Żarnowie o 17.00.
  2. W piątek Droga Krzyżowa z możliwością przyjęcia komunii św. wynagradzającej: Koniewo ? 16.00, 17.00 – Żarnowo, 18.15 ? Rzystnowo.
  3. Gorzkie Żale w niedzielę: W Rzystnowie i Koniewie po Mszy Świętej, W Żarnowie przed Mszą Świętą.
  4. Zachęcam do przyjęcia za dobrowolną ofiarę i czytania prasy religijnej i  kościoła.
  5. Bóg zapłać za życzliwość, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów. Za ofiary na budowę nowego domu parafialnego. Za tydzień II taca miesiąca przeznaczona na budowę nowej plebanii.
  6. Błogosławionego tygodnia ? pozdrówcie chorych w domach i szpitalach. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia niech Pan Bóg darzy! Do zobaczenia! Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!