Widmo czwartej fali zakażeń COVID -19 wyskakuje z każdej informacji prasowej, a nie mieliście jeszcze okazji i czasu, by się zaszczepić?

Jesteście mieszkańcami Gminy Stepnica z terenów wiejskich i nie macie  możliwości  dojechać do punktu szczepień?

A może dwie dawki szczepienia są  dla Was zbyt  przerażające, by podjąć wyzwanie?

Powodów może być wiele, ale mamy  rozwiązanie.

Łatwiej być już nie może!

Dla Waszej  wygody i z troski o Wasze  zdrowie Burmistrz  Miasta i Gminy Stepnica zaprosił   do współpracy pracowników medycznych  Mobilnego Punktu  Szczepień Szpitalnego Centrum Medycznego w Goleniowie  którzy 5 września przyjadą  do Stepnicy i będą szczepili  przeciwko Covid ? 19 jednodawkową   szczepionką  firmy Johnson&Johnson.

Dla wszystkich, którzy mają problem z transportem do Stepnicy  uruchomiony został także numer telefonu 509 567 353, pod który można zgłaszać taką potrzebę (do godz. 10:00 w niedzielę).  Osoby zgłoszone ostaną nieodpłatnie  przewiezione ze swojego domu do punktu szczepień i odwiezione do domu przez strażaków z Ochotniczej  Straż Pożarnej w Stepnicy.

Mobilny Punkt Szczepień działał będzie w dniu 5 września 2021r. ( czyli w najbliższą niedzielę) , w godz. 12:00 -19:00 na kąpielisku w Stepnicy.

Cała akcja będzie miała miejsce podczas imprezy SUP OPEN RACER o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Stepnica. Gwarantujemy mnóstwo atrakcji plażowych i sportowych.

Punkt szczepień będzie dostępny podczas całej imprezy także bez wcześniejszej rejestracji dla wszystkich chętnych, którzy odwiedzą w tym dniu kąpielisko.