1. Uroczystość bierzmowania będzie 07 maja w piątek o 16.00 w naszym kościele parafialnym. Młodzieży sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej udzieli ks. arcybiskup Andrzej Dzięga. Spotkania formacyjne dla kandydatów i rodziców w najbliższą środę, czwartek i piątek o 17.00 w Żarnowie.

 

  1. Najbliższa sobota jest pierwszą miesiąca. W godzinach przedpołudniowych odwiedziny chorych w domach z posługą sakramentalną. Msze św. z komunią św. wynagradzającą: 17.00  – Żarnowo, 18.15 ? Rzystnowo; 19.15 ? Koniewo.

 

  1. W następną niedzielę zmiana tajemnic żywego różańca róży, która modli się o beatyfikację rodziców św. Jana Pawła II: Emilię i Karola Wojtyłów.

 

  1. Proszę przy wyjściu z kościoła przyjąć od ministrantów prasę katolicką: ?Niedzielę?, ?Chit?, ?Idźmy do św. Józefa? oraz ?Dobre Nowiny?.

 

  1. Bóg zapłać za życzliwość, różne dary, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów, budowę nowego domu parafialnego i funkcjonowanie całej parafii.

 

  1. 3 maja w poniedziałek Msze Święte wg. porządku niedzielnego.

 

  1. Niech nam Pan błogosławi na cały tydzień. Nasze życie i wszystkie sprawy codzienne zawierzajmy naszym patronom: Chrystusowi Królowi Wszechświata, Matce Bożej Częstochowskiej i św. Stanisławowi Kostce. Pozdrówcie wraz darem modlitwy chorych w domach i szpitalach.

Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!