1. W październiku wspólnotowo modlimy się na różańcu. W środę o 18.15 w Rzystnowie, o 19.15 w Koniewie. Natomiast w czwartek, piątek i sobotę w kościele parafialnym w Żarnowie o 17.00.

1. Dostępne są kartki na Wypominki.

1. W następny poniedziałek 1 listopada – uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte z procesjami po cmentarzu i poświęcenie grobów. W Rzystnowie o 9.00. O 10.30 w Żarnowie Msza Święta na cmentarzu i procesja.

1. Proszę przy wyjściu z kościoła przyjąć od ministrantów prasę katolicką: ?Niedzielę?, ?Chit?, ?Idźmy do św. Józefa? oraz ?Dobre Nowiny?, ?Miłujcie się!?, ?Królowa Różańca Świętego?.

1. Bóg zapłać za życzliwość, różne dary, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów, dbałość wewnętrzną i zewnętrzną świątyń oraz funkcjonowanie całej parafii, budowę nowego domu parafialnego.

1. Niech nam Pan Bóg błogosławi na cały tydzień. Darzy wszelkimi łaskami. Pozdrówcie wraz darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!