1. Dzisiaj w całym Kościele w Polsce odbywa się liczenie wiernych. Dominicantes (liczba uczestniczących we Mszy Świętej) i Comunicantes (liczba przystępujących do Komunii św.).

 

  1. W najbliższą środę w kościele parafialnym o 17.00 spotkanie dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii św. i młodzieży do bierzmowania wraz z rodzicami.

 

  1. Z początkiem października rozpoczynamy w kościele wspólnotową modlitwę na różańcu.

 

  1. Najbliższy piątek i sobotą są pierwszymi miesiąca. Msze Święte z komunią św. wynagradzającą – Żarnowo o 17.00, Rzystnowo o 18.15 i Koniewo o 19.15. W sobotę w godzinach przedpołudniowych odwiedziny chorych w domach.

 

  1. Proszę przy wyjściu z kościoła przyjąć od ministrantów prasę katolicką: ?Niedzielę?, ?Chit?, ?Idźmy do św. Józefa? oraz ?Dobre Nowiny?, ?Miłujcie się!?, ?Królowa Różańca Świętego?.

 

  1. Składam serdeczne podziękowania za pięknie przygotowany odpust ku czci św. Stanisława Kostki połączony z dożynkami w Rzystnowie w poprzednią niedzielę.

 

  1. Bóg zapłać za życzliwość, różne dary, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów i funkcjonowanie całej parafii.

 

  1. W następną niedzielę zmiana tajemnic różańca róży, która modli się o beatyfikację rodziców św. Jana Pawła II – Emilii i Karola Wojtyłów.

 

  1. Niech nam Pan błogosławi na cały tydzień. Wszelkimi łaskami niech Pan Bóg darzy. Pozdrówcie wraz darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!