1. Dzisiaj 12 września o godz. 12.00 w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie uroczystosci beatyfikacyjne ks. kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz matki Elżbiety Róży Czackiej.

 

  1. Już w tę niedzielę poświęcamy nasze domowe krzyże z okazji święta Podwyższenia Krzyża przypadającego 14 września.

 

  1. Tydzień temu obchodziliśmy w całej Polsce Dzień Solidarności z Afganistanem. Przy wyjściu z kościoła zebraliśmy w całej parafii 403 zł na rzecz potrzebujących Afgańczyków.

 

  1. Serdecznie zachęcam do szczepienia się przeciw koronawirusie i do spisu powszechnego.

 

  1. Za tydzień o 12.00 odpust ku czci św. Stanisława Kostki w Rzystnowie połączony z miejscowymi dożynkami. Jesteśmy wszyscy zaproszeni!

 

  1. Msza Święta w następną niedzielę w Koniewie wyjątkowo o godzinie 9.00.

 

  1. Proszę przy wyjściu z kościoła przyjąć od ministrantów prasę katolicką: ?Niedzielę?, ?Chit?, ?Idźmy do św. Józefa? oraz ?Dobre Nowiny?, ?Miłujcie się!?, ?Królowa Różańca Świętego?.

 

  1. Bóg zapłać za życzliwość, różne dary, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów i funkcjonowanie całej parafii. Za dziszejsze ofiary na tacę w tzw. drugą niedzielę miesiąca przeznaczone na budowę nowego domu parafialnego.

 

  1. Niech nam Pan błogosławi na cały tydzień. Wszelkimi łaskami niech Pan Bóg darzy. Pozdrówcie wraz darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!