1. Dzisiaj w całej Polsce Dzień Solidarności z Afganistanem. Przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiary na rzecz potrzebujących Afgańczyków.

 

  1. Również dzisiaj zmiana tajemnic różańca Róży, która modli się o beatyfikację rodziców św. Jana Pawła II, Emilię i Karola Wojtyłów.

 

  1. W najbliższą środę o 17.00 w kościele parafialnym spotkanie z rodzicami dzieci i młodzieży, którzy będą chcieli przystąpić do pierwszej komunii świętej do bierzmowanie (tzw. zapisy na kandydatów). W tę środę 08 września przypada święto Narodzenia NMP, Matki Boże Siewnej, poświęcenie ziaren pod zasiew.

 

  1. Za tydzień w niedzielę poświęcenie wszystkich naszych domowych krzyży (z okazji święta Podwyższenia Krzyża przypadającego 14 września).

 

  1. Serdecznie zachęcam do szczepienia się przeciw koronawirusowi i do spisu powszechnego.

 

  1. Za dwa tygodnie odpust ku czci św. Stanisława Kostki w Rzystnowie połączony

z miejscowymi dożynkami. Jesteśmy wszyscy zaproszeni!

 

  1. Proszę przy wyjściu z kościoła przyjąć od ministrantów prasę katolicką: ?Niedzielę?, ?Chit?, ?Idźmy do św. Józefa? oraz ?Dobre Nowiny?, ?Miłujcie się!?, ?Królowa Różańca Świętego?.

 

  1. Bóg zapłać za życzliwość, różne dary (bardzo obfite z okazji dożynek w kościele parafialnym), pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów, budowę nowego domu parafialnego i funkcjonowanie całej parafii.

 

  1. Niech nam Pan błogosławi na cały tydzień. Wszelkimi łaskami niech Pan Bóg darzy. Pozdrówcie wraz darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!