1. Sierpień jest miesiącem trzeźwości.

 

 1. Bóg zapłać za przygotowanie obiadu dla pielgrzymów Pieszej Szczecińskiej Pielgrzymki na Jasną Górę.

 

 1. W tytm tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Msza Święta za powołanych i o nowe powołanie w kościele parafialnym o 17.00. Msze Święte z komunią św. wynagradzającą w piątek i sobotę – Żarnowo o 17.00, Rzystnowo o 18.15 i Koniewo o 19.15.

 

 1. Odwiedziny chorych w domach z posługą sakramentalną w sobotę w godzinach przedpołudniowych.

 

 1. Od 1 kwietnia br. do 30 września, na terenie całego kraju prowadzone jest największe badanie realizowane raz na 10 lat przez służby statystyki publicznej we współpracy z Gminami i obejmuje wszystkich mieszkańców naszego kraju. Podstawą prawną tego badania jest Ustawa z dnia 9 sierpnia 2019 r. o narodowym spisie powszechnym ludności i mieszkań. Udział w spisie jest obowiązkowy. Nie odwlekajmy jednak spisu na później i spiszmy się już teraz. Dane zebrane w spisie ludności dostarczą szczegółowych informacji o sytuacji społecznej, demograficznej, ekonomicznej mieszkańców Polski. Podstawową i obowiązkową formą udziału w spisie jest samospis internetowy, tj. wypełnienie interaktywnego formularza, który jest zamieszczony na stronie https://spis.gov.pl.

Materiały graficzne i multimedialne dostępne są na stronie spisowej https://spis.gov.pl/materialy-do-pobrania/.

 

 1. Odpust ku czci Matki Bożej Częstochowskiej w Koniewie 22 sierpnia br. w niedzielę o 12.00.

 

 1. Proszę przy wyjściu z kościoła przyjąć od ministrantów prasę katolicką: ?Niedzielę?, ?Chit?, ?Idźmy do św. Józefa? oraz ?Dobre Nowiny?, ?Miłujcie się!?, ?Królowa Różańca Świętego?.

 

 1. Bóg zapłać za życzliwość, różne dary, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów, budowę nowego domu parafialnego i funkcjonowanie całej parafii. W drugą niedzielę lipca zebraliśmy na tacę budowlaną w całej parafii 1674 złotych. Za tydzień druga niedziela sierpnia.

 

 1. Serdecznie zachęcam do szczepienia się przeciw koronawirusowi.

 

 1. Niech nam Pan błogosławi na cały tydzień. Wszelkimi łaskami niech Pan Bóg darzy w okresie urlopów i wakacji. Pozdrówcie wraz darem modlitwy chorych w domach i szpitalach.
  Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!