1. W lipcu zachęcam do odmawiania litanii do Najdroższej Krwi Pana Jezusa.

 

  1. Zapraszam na całdobową modlitwę , piątek 17.00 do sobota 17.00, w intencji o powołania do ślużby w naszym Kościele Szczecińsko Kamieńskim.

 

  1. Od 23 do 25 września br. nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Częstochowy w ramach dorocznej archidiecezjalnej pielgrzymki na Jasną Górę. W programie m. in.: Włocławek, Warszawa, Święty Krzyż, Gidle. Można się już zapisywać.

 

  1. Proszę przy wyjściu z kościoła przyjąć od ministrantów prasę katolicką: ?Niedzielę?, ?Chit?, ?Idźmy do św. Józefa? oraz ?Dobre Nowiny?, ?Miłujcie się!?, ?Królowa Różańca Świętego?.

 

  1. Bóg zapłać za życzliwość, różne dary, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów, budowę nowego domu parafialnego i funkcjonowanie całej parafii. W przyszłą niedzielę ta na budowę nowego domu parafialnego. Dziękuję również za życzenia, prezenty z okazji moich niedawnych imienin.

 

  1. Niech nam Pan błogosławi na cały tydzień. Wszelkimi łaskami niech Pan Bóg darzy solenizantów i jubilatów tego tygodnia. Pozdrówcie wraz darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!