1. Jutro 28 czerwca obchodzimy 64 rocznicę ustanowienia (erygowania) naszej parafii pw. Chrystusa Króla w Żarnowie. Wyrażamy Bogu wdzięczność za naszą wspólnotę!

 

  1. W tym tygodniu obchodzimy pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca. W czwartek Msza Święta za powołanych i nowe ,święte oraz liczne powołania, szczególnie z naszej parafii w Żarnowie o 17.00.

 

  1. Msze Święte z komunią wynagradzającą w piątek i sobotę: 17.00 ? Żarnowo; 18.15 ? Rzystnowo; 19.15 – Koniewo.

 

  1. W sobotę w godzinach przedpołudniowych odwiedziny chorych z posługą sakramentalną.

 

  1. Od 23 do 25 września br. nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Częstochowy w ramach dorocznej archidiecezjalnej pielgrzymki na Jasną Górę. W programie m. in.: Włocławek, Warszawa, Święty Krzyż, Gidle. Można się już zapisywać.

 

  1. Proszę przy wyjściu z kościoła przyjąć od ministrantów prasę katolicką: ?Niedzielę?, ?Chit?, ?Idźmy do św. Józefa? oraz ?Dobre Nowiny?, ?Miłujcie się!?, ?Królowa Różańca Świętego?.

 

  1. Bóg zapłać za życzliwość, różne dary, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów, budowę nowego domu parafialnego i funkcjonowanie całej parafii. W zeszłą niedzielę zebraliśmy na ?Caritas ? akcja lato 2021? 218 zł..

 

  1. Niech nam Pan błogosławi na cały tydzień. Wszelkimi łaskami niech Pan Bóg darzy solenizantów i jubilatów tego tygodnia. Pozdrówcie wraz darem modlitwy chorych w domach i szpitalach.

Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!