1. Dzisiaj zbiórka do puszek na rzecz ?Caritas ? akcja lato 2021?.

 

  1. Przez cały czerwiec odmawiajmy litanię do Najświętszego serca Pana Jezusa.

 

  1. W środę 23 czerwca br. o 17.00 comiesięczna Msza Święta za wstawiennictwem św. Jana Pawła II i św. Rity w intencjach zapisanych na kartkach, które można wrzucać do świeczników. Na Mszę Świętą zapraszam szczególnie wszystkich ojców (Dzień Ojca) i młodzież klasy VIII na dziękczynienie za ukończenie szkoły podstawowej.

 

  1. Natomiast w czwartek 24 czerwca br. o 17.00 w uroczystość św. Jana Chrzciciela zostanie odprawiona Msza Święta dziękczynna za rok szkolny 2020/2021. Zapraszam wszystkie dzieci i młodzież, nauczycieli, rodziców. Przed Mszą Świętą okazja do spowiedzi świętej.

 

  1. Od 23 do 25 września br. nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Częstochowy w ramach dorocznej archidiecezjalnej pielgrzymki na Jasną Górę. W programie m. in.: Włocławek, Warszawa, Święty Krzyż, Gidle. Zapisy od przyszłej niedzieli.

 

  1. Proszę przy wyjściu z kościoła przyjąć od ministrantów prasę katolicką: ?Niedzielę?, ?Chit?, ?Idźmy do św. Józefa? oraz ?Dobre Nowiny?, ?Miłujcie się!?, ?Królowa Różańca Świętego?.

 

  1. Bóg zapłać za życzliwość, różne dary, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów, budowę nowego domu parafialnego i funkcjonowanie całej parafii. W ostatnią niedzielę na tacę budowlaną nowego domu parafialnego zebraliśmy: Koniewo ? 160 zł; Rzystnowo ? 260 zł; Żarnowo ? 1100 zł.

 

  1. Niech nam Pan błogosławi na cały tydzień. Wszelkimi łaskami niech Pan Bóg darzy solenizantów i jubilatów tego tygodnia. Pozdrówcie wraz darem modlitwy chorych w domach i szpitalach.

Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!