1. Dziękuję bardzo za wzorcowo przygotowaną uroczystość Bożego Ciała we wszystkich kościołach i za aktywny w niej udział.

 

  1. Trwamy w oktawie Bożego Ciała do czwartku włącznie. Msze Święte z procesjami eucharystycznymi w kościele parafialnym w Żarnowie: wtorek, środa, czwartek o 18.00.

 

  1. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa ? 100 rocznica Poświęcenia Narodu Polskiego Sercu Jezusowemu. W kościele parafialnym w Żarnowie o 17.00 podczas Mszy Świętej odnowienie tego poświęcenia.

 

  1. Przez cały czerwiec odmawiajmy litanię do Najświętszego serca Pana Jezusa.

 

  1. Najbliższa niedziela, to druga miesiąca ? taca przeznaczona na budowę nowego domu parafialnego.

 

  1. Od 23 do 25 września br. nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Częstochowy w ramach dorocznej archidiecezjalnej pielgrzymki na Jasną Górę. Szczegóły już wkrótce.

 

  1. Proszę przy wyjściu z kościoła przyjąć od ministrantów prasę katolicką: ?Niedzielę?, ?Chit?, ?Idźmy do św. Józefa? oraz ?Dobre Nowiny?, ?Miłujcie się!?, ?Królowa Różańca Świętego?.

 

  1. Bóg zapłać za życzliwość, różne dary, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów, budowę nowego domu parafialnego i funkcjonowanie całej parafii.

 

  1. Niech nam Pan błogosławi na cały tydzień. Wszelkimi łaskami darzy solenizantów i jubilatów tego tygodnia. Pozdrówcie wraz darem modlitwy chorych w domach i szpitalach.

Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!