1. Kolęda ? wizyta duszpasterska dla chętnych:14.02. (niedziela) po Mszy Świętej ? Koniewo.

 

  1. W tym tygodniu (17 lutego) przypada Środa Popielcowa ? początek Wielkiego Postu. Msze Święte z obrzędem posypania głów popiołem: 17.00 ? Żarnowo; 18.15 ? Rzystnowo; 19.15 ? Koniewo.

 

  1. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej: w Żarnowie po Mszy Świętej o 17.00; w Rzystnowie o 18.15, nabożeństwo z możliwością przyjęcia Komunii Świętej; w Koniewie o 19.15, nabożeństwo z możliwością przyjęcia Komunii Świętej. Gorzkie Żale w każdą niedzielę wielkopostną: w Rzystnowie i Koniewie po Mszy Świętej; w Żarnowie przed Mszą Świętą o 10.15.

 

  1. Rekolekcje wielkopostne w roku świętego Józefa od niedzieli 7 marca. Poprowadzi ks. Józef Baron, doświadczony rekolekcjonista ze zgromadzenia księży salwatorianów.

 

  1. 21 lutego w przyszłą niedzielę w kościele parafialnym o 10.30 druga comiesięczna Msza Święta w intencjach za wstawiennictwem św. Jana Pawła II i św. Rity. Intencje wypisane na kartce możemy wrzucać do skarbonek w świecznikach.

 

  1. Trwają zapisy chętnych do sprzątania kościoła parafialnego.

 

  1. Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie dary, ofiary na remont kościołów, budowę nowego domu parafialnego (tzw. plebanii) i funkcjonowanie całej parafii, za bieżącą dbałość o wygląd świątyń wewnątrz i na zewnątrz. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na tacę z okazji drugiej niedzieli miesiąca, przeznaczone na budowę plebanii.

 

  1. Proszę przy wyjściu z kościoła przyjąć od ministrantów prasę katolicką: ?Niedzielę?, ?Chit?, ?Dobre Nowiny?, ?Stasia? oraz ?Miłujcie się!?.

 

  1. Życzę błogosławieństwa na nadchodzący czas. Nasze życie i wszystkie sprawy codzienne zawierzajmy naszym patronom: Chrystusowi Królowi Wszechświata, Matce Bożej Częstochowskiej i św. Stanisławowi Kostce. Pozdrówcie wraz darem modlitwy chorych i wszystkich w domach. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!