1. Dzisiaj zmiana tajemnic nowopowstałej róży Żywego Różańca, która modli się o beatyfikację rodziców św. Jan Pawła II, Emilii i Karola Wojtyłów.

1. Kolęda ? wizyta duszpasterska dla chętnych: 09.02 (wtorek) od 15.00 ? Racimierz po drugiej stronie szkoły i ul. Łąkowa; 10.02. (środa) od 15.00 Racimierz ? po stronie szkoły i ul. Leśna; czwartek (11.02.) od 15.00 ? Łąka, bloki 25,26,40 i 41; w piątek (12.02.) od 15.00 ? Łąka, bloki 42 i 43; w sobotę (13.02.) od 10.00  – Łąka, reszta domów; 14.02. (niedziela) po Mszy Świętej ? Koniewo.

1. Dokładnie za miesiąc rozpoczną się rekolekcje wielkopostne i potrwają do 10 marca. Wielki Post od Środy Popielcowej ? 17 lutego br. Stąd w tym tygodniu Tłusty Czwartek ? 11 lutego.

1. Trwają zapisy chętnych do sprzątania kościoła parafialnego.

1. Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie dary, ofiary na remont kościołów, budowę nowego domu parafialnego (tzw. plebanii) i funkcjonowanie całej parafii, za bieżącą dbałość o wygląd świątyń wewnątrz i na zewnątrz. Za tydzień druga niedziela miesiąca ? ofiary na tacę będą przeznaczone na budowę plebanii.

1. Proszę przy wyjściu z kościoła przyjąć od ministrantów prasę katolicką: ?Niedzielę?, ?Chit?, ?Dobre Nowiny?, ?Stasia? oraz ?Miłujcie się!?. Także specjalną publikację związaną z Światowym Dniem Chorego, który przypada we wspomnienie Matki Bożej z Lourdes (11 lutego).

1. Życzę błogosławieństwa na nadchodzący czas. Nasze życie i wszystkie sprawy codzienne zawierzajmy naszym patronom: Chrystusowi Królowi Wszechświata, Matce Bożej Częstochowskiej i św. Stanisławowi Kostce. Pozdrówcie wraz darem modlitwy chorych i wszystkich w domach.Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!