1. Dzisiaj Niedziela Pasyjna. W kościele krzyże mamy zasłonięte fioletowym materiałem do Wielkiego Piątku. https://www.kolegiata.ostrowiec.pl/kilka-sow-o-sowie-artykuy/848-v-niedziela-wielkiego-postu-a-2017

 

 1. W najbliższy czwartek 25 marca przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze Święte: 17.00 ? Żarnowo, 18.15 ? Rzystnowo, 19.15 ? Koniewo. W tym dniu będziemy mogli podjąć się Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego https://fundacjamalychstopek.pl/formacja/. Ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na Fundusz Życia prowadzony przez Kościół w Polsce.

 

 1. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątek: 17.00 ? Żarnowo, 18.15 ? Rzystnowo, 19.15 – Koniewo. Gorzkie Żale w każdą niedzielę wielkopostną: w Rzystnowie i Koniewie po Mszy Świętej; w Żarnowie przed Mszą Świętą o 10.15.

 

 1. Comiesięczna Msza Święta za wstawiennictwem św. Jana Pawła II i św. Rity w kościele parafialnym w Żarnowie dopiero w Wielki Czwartek o 19.30.

 

 1. Od marca chrzty w naszej parafii są tylko w ostatnią niedzielę miesiąca podczas Mszy Świętej. Nauki przed chrztem w sobotę poprzedzającą w kościele parafialnym po Mszy Świętej o 17.00.

 

 1. Ks. Józef Baron, tegoroczny nasz rekolekcjonista, wyraża wdzięczność i radość, że mógł z nami przeżywać święty czas. Dziękuje również za złożone ofiary na zgromadzenie księży salwatorianów.

 

 1. Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie dary, ofiary na remont kościołów, budowę nowego domu parafialnego (tzw. plebanii) i funkcjonowanie całej parafii, za bieżącą dbałość o wygląd świątyń wewnątrz i na zewnątrz.

 

 1. Bóg zapłać za ofiary na tacę ( każda druga niedziela miesiąca) przeznaczone na budowę nowego domu parafialnego. W tamtą niedzielę zebraliśmy: Rzystnowo ? 230 zł, Żarnowo 1240 zł, Koniewo ? 290 zł.

 

 1. Proszę przy wyjściu z kościoła przyjąć od ministrantów prasę katolicką: ?Niedzielę?, ?Chit?, ?Idziemy do św. Józefa? oraz ?Dobre Nowiny?.

 

 1. Za tydzień Niedziela Palmowa z poświęceniem palm.

 

 1. Zachęcamy do nabywania świec Caritas na stół wielkanocny.

 

 1. Życzymy błogosławieństwa na nadchodzący czas. Nasze życie i wszystkie sprawy codzienne zawierzajmy naszym patronom: Chrystusowi Królowi Wszechświata, Matce Bożej Częstochowskiej i św. Stanisławowi Kostce. Pozdrówcie wraz darem modlitwy chorych i wszystkich w domach.

Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!