1. W najbliższy czwartek 3 czerwca obchodzimy uroczystość Bożego Ciała. Procesje eucharystyczne do czterech ołtarzy w Rzystnowie (godz. 9.00) i Koniewie (13.00) wokół kościoła; w Żarnowie (10.30) po ulicy Kościelnej, Podgórnej i jeszcze raz Kościelnej.

 

  1. Zapraszam do udziału w uroczystościach Bożego Ciała dzieci, które obchodzą rocznicę I Komunii św.

 

  1. Piątek i sobota tego tygodnia są pierwszymi miesiąca. Msze Święte z komunią św. wynagradzającą: Żarnowo ? 17.00, Rzystnowo ? 18.15, Koniewo ? 19.15. W sobotę w godzinach przedpołudniowych odwiedziny chorych w domach z posługą sakramentalną.

 

  1. W Białym Tygodniu nasze dzieci komunijne przekazały 140 zł. na rzecz misji.

 

  1. Od 23 do 25 września br. nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Częstochowy w ramach archidiecezjalnej pielgrzymki na Jasną Górę. Szczegóły już wkrótce.

 

  1. Proszę przy wyjściu z kościoła przyjąć od ministrantów prasę katolicką: ?Niedzielę?, ?Chit?, ?Idźmy do św. Józefa? oraz ?Dobre Nowiny?, ?Miłujcie się!?, ?Królowa Różańca Świętego?.

 

  1. Bóg zapłać za życzliwość, różne dary, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów, budowę nowego domu parafialnego i funkcjonowanie całej parafii.

 

  1. Niech nam Pan błogosławi na cały tydzień. Nasze życie i wszystkie sprawy codzienne zawierzajmy naszym patronom: Chrystusowi Królowi Wszechświata, Matce Bożej Częstochowskiej i św. Stanisławowi Kostce. Pozdrówcie wraz darem modlitwy chorych w domach i szpitalach.

Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!