1. Dzisiaj odnowienie przyrzeczeń chrztu świętego.

1. Przeżywamy drugą niedzielę miesiąca ? taca przeznaczona na budowę nowego domu parafialnego (tzw. plebanii).

1. Od dzisiaj przyjmuję zapisy chętnych do sprzątania kościoła parafialnego.

1. Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie dary, ofiary na remont kościołów i funkcjonowanie całej parafii, za bieżącą dbałość o wygląd świątyń wewnątrz i na zewnątrz.

1. 24 stycznia w niedzielę o 10.30 zostanie odprawiona pierwsza comiesięczna Msza Święta w kościele parafialnym przez wstawiennictwo św. Rity i św. Jana Pawła II w intencjach, które możemy napisać na kartce i wrzucać do skarbonek w świecznikach.

1. Życzę błogosławieństwa na nadchodzący czas. Nasze życie i wszystkie sprawy codzienne zawierzajmy naszym patronom: Chrystusowi Królowi Wszechświata, Matce Bożej Częstochowskiej i św. Stanisławowi Kostce. Pozdrówcie wraz darem modlitwy chorych i wszystkich w domach. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!