1. We wtorek 02 lutego święto Ofiarowania Pańskiego, Matki Bożej Gromnicznej. Msze Święte z poświęceniem gromnic: 17.00 ? Żarnowo; 18.15 ? Rzystnowo; 19.15 – Koniewo. Ofiary na tacę przeznaczone na zakony klauzurowe https://www.franciszkanie.pl/artykuly/list-na-dzien-zycia-konsekrowanego-2021.

1. Kolęda ? wizyta duszpasterska dla chętnych: niedziela (31.01.) od 14.00 ? Żarnowo, ul. Boczna; w środę (03.02.) od 15.00 ? Żarnowo, ul. Studencka po stronie sklepów; czwartek (04.02.) od 15.00 ? Żarnowo, ul. Studencka po drugiej stronie sklepów; 09.02 (wtorek) od 15.00  ? Racimierz po drugiej stronie szkoły i ul. Łąkowa; 10.02. (środa) od 15.00 Racimierz ? po stronie szkoły i ul. Leśna.

1. Najbliższy piątek i sobota są pierwszymi tego miesiąca. Msze Święte z komunią św. wynagradzającą: Żarnowo ? 17.00; Rzystnowo ? 18.15; Koniewo ? 19.15. W sobotę w godzinach przedpołudniowych odwiedziny chorych w domach.

1. Trwają zapisy chętnych do sprzątania kościoła parafialnego.

1. Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie dary, ofiary na remont kościołów, budowę nowego domu parafialnego (tzw. plebanii) i funkcjonowanie całej parafii, za bieżącą dbałość o wygląd świątyń wewnątrz i na zewnątrz.

1. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic nowopowstałej róży Żywego Różańca, która modli się o beatyfikację rodziców św. Jan Pawła II, Emilii i Karola Wojtyłów

1. Życzę błogosławieństwa na nadchodzący czas. Nasze życie i wszystkie sprawy codzienne zawierzajmy naszym patronom: Chrystusowi Królowi Wszechświata, Matce Bożej Częstochowskiej i św. Stanisławowi Kostce. Pozdrówcie wraz darem modlitwy chorych i wszystkich w domach. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!