1. Zakończenie Rorat w środę 22 grudnia o 17.00 w Żarnowie.

 

  1. Jednocześnie w środę comiesięczna Msza Święta za wstawiennictwem św. Rity i św. Jana Pawła II w Żarnowie o 17.00. Kartki z intencjami możemy wrzucać do skarbonki przy świeczniku.

 

  1. Serdecznie zapraszam do spowiedzi adwentowej przed każdą Mszą Świętą.

 

  1. Zachęcam do nabywania za dobrowolną ofiarę i czytania prasy religijnej i czasopism oraz książek, które są wyłożone na stoliku przy wyjściu z kościoła.

 

  1. Przy wyjściu z kościoła ? świece Caritas.

 

  1. Poświęcone opłatki dostępne w kościele, sklepach, przed szkołą.

 

  1. W piątek Wigilia Bożego Narodzenia. Pasterki: 21.00 w Koniewie; 22.30 w Rzystnowie o 24.00 w kościele parafialnym w Żarnowie.

 

  1. Msze Święte w pierwszy i drugi dzień świąt Bożego Narodzenia jak w każdą niedzielę: w Rzystnowie o 9.00, 10.30 w Żarnowie i o 12.00 w Koniewie

 

  1. Bóg zapłać za życzliwość, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościoła. Za dzisiejsze ofiary na budowę nowego domu parafialnego, tradycyjnie z drugiej niedzieli miesiąca: Rzystnowo ? 290 zł, Żarnowo ? 1030 zł, Koniewo ? 240 zł..

 

  1. Miłej niedzieli, błogosławionego tygodnia ? pozdrówcie chorych w domach i szpitalach. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia niech Pan Bóg darzy! Do zobaczenia! Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!