1. Comiesięczna Msza Święta za wstawiennictwem św. Jana Pawła II i św. Rity w kościele parafialnym w Żarnowie w czwartek 22 kwietnia o 17.00.

 

  1. Proszę przy wyjściu z kościoła przyjąć od ministrantów prasę katolicką: ?Niedzielę?, ?Chit?, ?Idźmy do św. Józefa? oraz ?Dobre Nowiny?.

 

  1. Uroczystośćs bierzmowania będzie 07 maja w piątek o 16.00 w naszym kościele parafialnym. Młodzieży sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej udzieli ks. arcybiskup Andrzej Dzięga.

 

  1. Bóg zapłać za życzliwość, różne dary, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów, budowę nowego domu parafialnego i funkcjonowanie całej parafii. Za zeszłotygodniowe ofiary na tacę z racji ?drugiej niedzieli miesiąca?: Rzystnowo ? 200 zł; Żarnowo ? 1220 zł; Koniewo ? 200 zł.

 

  1. Niech nam Pan błogosławi na cały tydzień. Nasze życie i wszystkie sprawy codzienne zawierzajmy naszym patronom: Chrystusowi Królowi Wszechświata, Matce Bożej Częstochowskiej i św. Stanisławowi Kostce. Pozdrówcie wraz darem modlitwy chorych w domach i szpitalach.

Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!