1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Msza Święta za powołanych i o nowe powołania do służby w Kościele (szczególnie z naszej parafii) w kościele parafialnym w czwartek o 17.00.

 

  1. W pierwszy piątek i sobotę miesiąca: w Żarnowie Msza Święta z komunią wynagradzającą o 17.00; w Rzystnowie o 18.15; w Koniewie o 19.15. W sobotę w godzinach przedpołudniowych odwiedziny chorych z posługą sakramentalną.
  2. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątek: w Żarnowie po Mszy Świętej o 17.00; w Rzystnowie o 18.15, nabożeństwo z możliwością przyjęcia Komunii Świętej; w Koniewie o 19.15, nabożeństwo z możliwością przyjęcia Komunii Świętej. Gorzkie Żale w każdą niedzielę wielkopostną: w Rzystnowie i Koniewie po Mszy Świętej; w Żarnowie przed Mszą Świętą o 10.15.

 

  1. Rekolekcje wielkopostne w Roku Świętego Józefa od najbliższej niedzieli 7 marca. Poprowadzi Józef Baron, doświadczony rekolekcjonista ze zgromadzenia księży salwatorianów. Szczegółowy plan dostępny jest na naszej stronie internetowej i mobilnej aplikacji oraz na pocztówkach do wzięcia przy wyjściu z kościoła.

 

  1. Rozpoczęcie rekolekcji na Mszach Świętych niedzielnych (9.00 ? Rzystnowo; 10.30 ? Żarnowo; 12.00 ? Koniewo). Poniedziałek (08.03.): Żarnowo o 17.00, Koniewo o 18.15; wtorek (09.03.): Żarnowo 17.00, Rzystnowo o 18.15; środa (10.03.): Rzystnowo o 17.00, Koniewo o 18.15.

 

  1. Trwają zapisy chętnych do sprzątania kościoła parafialnego.

 

  1. Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie dary, ofiary na remont kościołów, budowę nowego domu parafialnego (tzw. plebanii) i funkcjonowanie całej parafii, za bieżącą dbałość o wygląd świątyń wewnątrz i na zewnątrz.

 

  1. W piątek zmiana tajemnic różańca Matki Bożej Fatimskiej i Matki Bożej Częstochowskiej a w niedzielę róży, która z okazji 100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II modli się o beatyfikację rodziców św. papieża, Emilii i Karola Wojtyłów.

 

  1. Proszę przy wyjściu z kościoła przyjąć od ministrantów prasę katolicką: ?Niedzielę?, ?Chit?, ?List od św. Józefa? oraz ?Miłujcie się!?.

 

  1. Życzę błogosławieństwa na nadchodzący czas. Nasze życie i wszystkie sprawy codzienne zawierzajmy naszym patronom: Chrystusowi Królowi Wszechświata, Matce Bożej Częstochowskiej i św. Stanisławowi Kostce. Pozdrówcie wraz darem modlitwy chorych i wszystkich w domach.

Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!